raydolap nedir

raylı dolap nedir

Raylı Dolap Nedir?

Raylı dolap nedir sorusu aslında çok rahat yanıtlanabilecek bir sorudur.  Çünkü sorunun cevabı aslında soruda gizlidir. Raylı dolap (ya da sürgülü dolap) isminden de çok rahat anlaşılacağı üzere ray sistemli kapakları olan dolaplara verilen addır. Normal dışarı veya içeri açılan kapaklara sahip dolaplardan farklı olarak raylı dolaplar sürgülü kapak sistemine sahiptir. Ve raylı dolap kullanıcıları dolabı kullanmak için sağa sola hareket ettirerek dolapların kapaklarını açarlar. Raylı dolaplar bu kapak kısmında bulunan raylardan ötürü raydolap veya raylı dolap isimleriyle anılırlar.

devamını oku

neden raydolap

Neden Raydolap?

Son zamanlarda dolap sektöründe çığır açan ve herkes tarafından kullanılan raydolaplar, standart dolap kullanıcılarının akıllarına Neden raydolap kullanmalıyım?sorusunu getirmektedir. Ofiste ya da ev için tercih edeceğiniz dolap sistemlerinin mutlaka raydolap sistemli olmasına dikkat etmelisiniz. Dolaplarınız giysileriniz ve ayakkabılarınız için düzenleyici özelliktedir. Sizler standart dolap seçimleri ile maalesef giysilerinizi ya da ofis eşyalarınızı dolap içine sığdıramazsınız. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın dolabınız yalnızca 1 ya da 2 gün düzenli olacak ve sonra yeniden eski haline dönecektir. Raydolap tercihinizde bu durumu asla yaşamadan dolap aksesuarları ile dolabınızı düzenli bir hale getirebilirsiniz. Eşyalarınız ve giysileriniz için bol bol çekmece ve bolca dolap bölmesi sayesinde hiçbir zaman karmaşıklık ile karşılaşıp moralinizin bozulmasına izin vermezsiniz. Raydolap hizmeti alabileceğiniz mağazalarımızı görmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

devamını oku

raydolap nedir

Raydolap Nedir?

Raydolap Nedir? sorusunun cevabı şöyle öne çıkar: Raydolap; genellikle yatak odalarında tercih edilen ve çok kullanışlı bir dolaptır. Hem şık, hemde zarif bir görünüme sahip olan raydolap nedir? Sürgülü kapaklı bir gardrop sistemidir. Kapakları menteşeli değil, sürgülü ve raylı bir sistemle hazırlanmıştır. Raydolapları, dolaplardan ayıran en önemli faktörlerden biri daha çok fonksiyona sahip olmasıdır. Şık, uzun ömürlü ve kullanışlı olması sebebi ile çok tercih edilir. Her geçen gün daha da şık modellerle karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerde yatak odalarında vazgeçilmez ve en çok tercih edilen bir dolaptır. Kapaklı dolaplarda, kapağın açılması için, daha geniş yerlere ihtiyaç duyulurken, raylı dolaplarda geniş bir yere ihtiyaç yoktur. Her yere rahatlıkla koyulur ve açılıp kapanma derdi olmaz. Küçük alanlarda daha şık görünüm ve kullanış sağlar.

devamını oku

porno izle