Blog

Giyinme Odası Sistemleri

Giyinme Odası Sistemleri

Eskiden sayıları oldukça az olan giyinme odalarının sayılarının artmasıyla ve giyinme odası oluşturmak trend haline geldikçe giyinme odası sistemleri konusunda da talep artmıştır.  Taleplerin artışıyla birlikte giyinme odası sistemleri üzerine çalışan firmalar ve bu konu için özel uğraş veren tasarımlarını şekillendiren uzman sayısı da artmıştır . Giyinme odası esas itibariyle gardropların daha gelişmiş ve tüm odaya yayılmış hali gibi düşünülebilir. Fakat tam da tüm odaya yayılmaları sebebiyle ekstra bir uzmanlığa ve uğraşa ihtiyaç duyan bir odadır.

Giyinme Odası Sistemlerinde Nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle giyinme odası yapılacak olan odanın ölçülerinin doğru alındığına emin olmanız gerekmektedir. Çünkü giyinme odaları kişiye özel ve birebir ölçü sistemiyle yapıldıkları için ram verimli bir giyinme odası sistemi için en doğru ölçünün alınmış olması şarttır.  Bu ölçünün doğru alındığına emin olabilmeniz için bir uzmandan yardım almalısınız. Ayrıca oda  ölçünüzü alan uzmana istediğiniz özellikleri söylemelisiniz. İstediğiniz özellikler denilince aklımıza her türlü özellik gelmelidir. Mesela giyinme odası sisteminiz açık kapak mı olmalı yarım kapak mı yoksa tam kapak mı? Askılık sayısı mı fazla olmalı yoksa raf sayısı mı ? Dolaplarınız tek parçadan mi oluşmalı yoksa parça parça yapılıp monte edilmiş dolaplardan mı oluşmalı? Bu özellikle evinizden taşınma olasılığınızın olup olmadığı ihtimaline göre daha fazla önem arz eden bir özelliktir.  Çünkü tahmin edersiniz ki tek parçadan oluşan bir giyinme odası sistemi bir başka odaya daha az uyum sağlama yeteneğine sahip olacaktır. Ve tabii ki taşıma ve yer değiştirme gibi durumlarda daha fazla zorluk çıkaracaktır. Bunun yanı sıra giyinme odası sistemi ölçüsünde bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta rafların indirilip kaldırılabilen bir sistemde mi olmasını istersiniz yoksa hareket ettirilebilen  bir merdiven kullanmayı mı tercih edeceğinizdir. Bunların yanında malzeme seçiminiz, giyinme  odası olarak düzenlenecek olan odanın  nem düzeyi gibi bir çok etmen uzman yardımıyla kolaylıkla çözümlenebilecek olan unsurlardır. Siz de hayalinizdeki giyinme odası sistemi için size en yakın Artdolap mağazasına uğrayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Raylı Dolap Sistemleri başlıklı makalemizde dolap sistemleri, ray dolap sistemleri ve raydolap sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

porno izle