Blog

mdf ray dolap mdf raylı dolap mdf raydolap fiyatları

MDF Raydolap Fiyatları

MDF raydolap fiyatlarını incelemeden önce malzeme hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Artdolap şubelerinde; ürün hakkında en şeffaf biçimde bilgilendirilirsiniz. MDF malzemesi ahşap kalıntılarının parçalanıp yüksek basınçta preslenmesi ile elde edilen bir ham maddedir. Mutfak dolaplarının gövde ve kapaklarında, banyo dolaplarında, masa, sehpa, kütüphane, vestiyer, gardrop, raydolap gibi iç mekan mobilyaları ve iç mekan dekorasyonunda sıklıkla kullanılır. Renkli olarak tasarlanan mobilyalarda ve nemli mekanlarda kullanılacak mobilyalarda MDF tercih edilen bir malzemedir. Çünkü MDF akrilik oto boyası ile rahatlıkla boyanabilir. Akrilik boya yapısı gereği uzun ömürlü olup, kullanıldığında şık bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

MDF raydolap, sunta raylı dolaplardan daha iyi bir malzeme mi sunuyor?

Raydolap seçiminde mdf mi yoksa sunta mı daha iyi olur? Dilerseniz aşağıdaki maddeler yardımıyla inceleyebilirsiniz. Yeterli gelmezse Artdolap müşteri destek hattına ulaşarak sorununuzu giderebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı yanıtlamak için 7/24 bekliyor olacağız.

  • Mdf sunta ile kıyaslandığı zaman daha yoğun bir malzemedir.
    Suya ve darbeye karşı suntadan daha dayanıklı olmasıyla bilinir.
  • Yüzeyi sunta ile kıyaslama yapıldığı zaman daha pürüzsüz ve homojen olduğu için boyamaya ve şekil vermeye daha uygundur. Mdf üzerine boyama yapıldığı zaman kusursuz bir görünüm elde edilebilir.
  • Mdf neme daha dayanıklıdır yapısında kısa süre içerisinde çok büyük bozulmalar oluşturmaz. Sunta ise daha az dayanıklıdır nemli ortamda kabarma ve şekil bozuklukları oluşabilir.

MDF raydolap fiyatları nasıl?

Mdf ahşabın işlem görmüş bir hali olduğundan dolayı yapısı itibariyle mobilya üretim sektöründe sıklıkla kullanılır ve tüketiciler de sık tercih ederler. Mdf ray dolap fiyatları her bütçeye uygun opsiyonları ile dikkat çeken mobilyalar arasındadır. Raydolabın büyüklüğüne , metrekaresine göre fiyatlandırma yapıldığından dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda raydolapta bulunacak aksesuarlar, raydolabın tasarımı ve tasarımında verilmiş olan ek detaylar da bu fiyatın belirlenmesinde etkili olabilir. Bu sebepten ötürü talep ettiğiniz model ve ölçülerdeki MDF raydolap fiyatları uzmanlarımızla birlikte fiyat ürün analizinden sonra verilebilecek bir konudur. Firmamızda her bütçeye uygun raydolap modeli mevcut olduğundan gönül rahatlığıyla gelip modellerimizi inceleyebilirsiniz.  Dilerseniz size en yakın Artdolap mağazasına uğrayabilir ve MDF raylı dolap fiyatları hakkında bilgi edinmek istediğinizi söyleyerek model/ ürün fiyat analizini görevlilerimizle birlikte yapabilirsiniz.  Böylelikle Artdolap’tan size en uygun fiyatta ve evinize en uygun model ve ölçüde raydolaba kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ray Dolap Yaptırma başlıklı makalemizde özel ray dolap yaptırma, özel tasarım raydolap ve raydolap yaptırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

porno izle