• Fabrika İletişim Numarası: 0(216) 533 3777
  • E-Posta: iletisim@artdolap.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-18:00

Referanslar

 

Not: Bu sayfada yer alan görsellerin tüm hakları artdolap firmasına aittir. Artdolap ailesi olarak, imzamızı atmadığımız işleri internet sitemizde paylaşmama ilkemiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Evinizin her köşesi için yapacağınız yenilikler de Artdolap mağazalarından sorulur. Salon mobilyaları, mobilya aksesuarları, raydolaplar, raylı dolaplar, sürgülü dolaplar, gömme dolaplar, salon takımları, genç odaları, mutfak mobilyaları, banto takımları, oturma grupları, oturma odaları, TV üniteleri ve aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanları için özel hazırlayacağımız mobilyalar gibi evinizi şık gösterecek birçok mobilyaya ulaşma şansınız var. Evinizi yenilemenin, hatta belki de artık gardropları atıp bir giysi odası tasarlamanın vakti gelmiştir. Bütün bir odanın raf ve dolaplarla dolu olması, hem yatak odanızda ki fazlalıkları kaldıracak hem de size rahat bir hazırlanma ortamı, düzen ve kolaylık sunmuş olacak.  Bu rahatlığı Artdolap sizin için tasarlayabilir.

Konu ile ilgili bilgi sahibi olmak, hali hazırda yapılmış olan işlere göz gezdirmek isterseniz, Artdolap’ı İstinye, Kurtköy, Göktürk mağazalarından veya Anadolu Yakası Fabrika Satış Showroomdan ziyaret edebilir veya Artdolap’a internet üzerinden Artdolap.com adresinden ulaşabilir, sitede bulunan kategorilerden aradığınızı bulabilir, dilediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Veya iletişim kanallarından isteğiniz üzerine en doğru bilgiyi ve desteği alabilirsiniz.