Blog

Mobilya ve Artdolap hakkında güncel yazılar

Erenköy Raydolap

Artdolap Erenköy Şubesi İletişim Bilgileri için Tıklayınız

Hayatımızın düzenleyicileri arasında yer alan Erenköy Raydolap ve dolap sistemlerinle halen tanışmadınız mı? İnsanlara kolay ve kaliteli yaşam imkânları veren raydolap, dolap sistemleri ile artık yer sıkıntınız ve eşya kalabalığı sorununuz tamamen ortadan kalkacak! Montaj ekibi ve ustalarıyla sipariş ettiğinizden hemen sonra istediğiniz adrese tam teşkilatlı gelen sistemleri sayesinde her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Ürettikleri her ürüne çok dikkatli bir şekilde yaklaşan ve asla kalitesiz malzemeler kullanmayan firmadan yaptığınız küçük büyüktüm alışverişlerinizde montaj imkânı verilmektedir. Ürünler mağazadan çıktığında sizlere ulaştırılması için sıkı sıkıya paketlenerek başına herhangi bir sorun gelmesinin önüne geçilir. Güvenli bir şekilde taşınarak istediğiniz adrese kadar ulaştırılır.

Read More

Raydolap Modelleri

Raydolap modellerinde dikkat edilmesi gereken şey; raylı dolapların ne kadar geniş, ne kadar fonksiyonel ve ne kadar şık olduğudur. Bir raydolabı, yani sürgülü dolabı alırken bu hususlara dikkat edilmelidir. Bu yazımızda sizlere yapmış veya beğenmiş olduğumuz sürgülü dolap modelleri, raylı dolap modelleri ve raydolap modelleri arasından bir derleme sunacağız. Bu derlemeden önce Neden Raydolap? adlı makalemizi okuyarak evinizin dizaynında, neden bir raylı dolaba ihtiyac duyacağınızın cevabını alabilir, raydolap kavramına uzaksanız Raydolap Nedir? adlı makalemizi okuyarak raylı dolaplar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Artdolap olarak bizler, raylı/sürgülü dolaplarımızı sizlere ulaştırırken Kurtköy Raydolap, İstinye Raydolap ve Göktürk Raydolap şubelerimizin yanı sıra Anadolu Yakası Fabrika Satış Showroom‘umuzu kullanmaktayız. Ürünlerimizin yapım aşamasını görebileceğiniz Fabrika Satış mağazamızı ziyaret etmek için Anadolu Yakası Fabrika Raydolap Satış Showroom’u sayfamıza göz atın.

Not: İnternet sayfamızda bize ait olmayan, yapamayacağımız, gereğinden fazla süslenmiş hiçbir görsele yer vermiyoruz. Siz müşterilerimizi doğruya yönlendirmek ve şeffaf bir şekilde desteklemek en büyük misyonumuzdur. Fotoğraflar hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin %95’i özel olarak çizilmiş olup, her biri bulunduğu alana göre ölçüsü alınmış ve özenle montajı yapılmış olarak teslim edilmiştir. Unutmayın, uzman usta kadromuz ve profesyonelliği ön plana koyan iç mimarlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmak için 1991 yılından bu yana zevkle çalışmaktadır.

Not: İşimize güveniyoruz, ürünlerimize 10 yıl garanti veriyoruz. Her bir ürünümüzün 10 yıl garantisi vardır. Garanti kapsamı ve detayları için lütfen İletişim sayfamıza göz atın. 2017 – 2018 yılının en modern, en gözde ve en şık modelleri sadece artdolap’ta…

Modern raydolap modelleri, geniş raydolap modelleri, şık raydolap modelleri, yeni raydolap modelleri, sürgülü raydolap modelleri, sürgülü dolap modelleri, ray dolap modelleri ve raylı dolap modelleri hakkında bilgi almak, firmamızın yaptıklarını ve yapabileceklerini görmek için lütfen aşağıda yer alan fotoğrafları inceleyiniz. Daha fazla fotoğraf incelemek ve yapabileceklerimizin raydolap modelleri ile sınırlı olmadığını görmek için “Referanslar” ve “Ürünler” sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Not: Artdolap imzalı kendi mobilyalarınızı sitemizde sergilememizi istiyorsanız, İletişim formumuzu kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

 

 

TV Ünitesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde değişen ve artan ihtiyaçlarımıza en iyi şekilde cevap vermeye çalışan firmalar aslında tarzımızı yansıtmamıza yardımcı olan kısımdır. Birbirinden farklı dekorasyon ürünleri ve aksesuarları ile eviniz hayal ettiğinizden daha başka ve güzel görünebilir. Farklı tasarımlara eğilimin arttığı şu yıllarda televizyon ünitelerine rağbet de artmıştır. Tv ünitesi alırken nelere dikkat etmeli sorunuza cevabı her sezon koleksiyonlarının güzelliği ile firmalar vermektedir. Birbirinden şık ve kullanım alanı olan tv üniteleri günümüzün en popüler mobilyalarındandır. Her zevke uygun tasarlanmış bu mobilyalar salon takımınızla da her zaman uyum içerisindedir. Renk seçenekleri de-monte özelliği ile zevkinize göre değiştireceğiniz tv ünitelerinde odanızla uyum çok önemlidir. Depolama alanı olarak tercih etmek isterseniz daha kapak özelliği olan modelleri tercih edebilirsiniz. Sabit duran yerine de-monte edilebilir özellikte olan modeller daha kullanışlıdır. Raf sistemli bir tv ünitesi tercih ederseniz anılarla biriktirdiğiniz romanlarınızı ya da anlamı olan objelerinizi yerleştirebilirsiniz. Odanız aydınlık ise daha koyu renkler, karanlık ise de daha açık renkler tercih edebilirsiniz.

Müşterilerin beklentileri her zaman en üst seviyededir. Bunu karşılamayı kendine hedef edinmiş artdolap hayal ettiğiniz her parçayı size yüksek kalite ile sunmaktadır. Kalite, estetik ve uygun fiyatlarla sahip olacağınız evinizin mobilyalarını yıllar boyunca severek kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutup kaliteli ürünleri müşteri ile buluşturan markada istediğiniz her türlü dolap seçeneğini bulmak mümkündür. Hayatınızı kolaylaştıracak ve elinizi attığınızda saniyeler içerisinde bulanacağınız kravatlarınıza bile ayrı bir yer tasarlanmıştır. Kaliteyi ucuza almanın tek yolu markanın resmi internet sitesini takip etmektir.

Dolap adına her ürünü bulabileceğiniz markada kalite her zaman ilk sırada yer almaktadır. Kaliteli olan her ürün pahalıya satılır anlayışından uzak müşterilerini seven ve memnun eden bir firmadır. Aradığınız her ürünün farklı renk ve tasarım seçenekleri ile firmadan memnun ayrılmanız firma açısından oldukça önemlidir. Daha fazla bilgi için artdolap.com adresini ziyaret ederek bilgi toplayabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde firma ile irtibata geçip bilmediklerinizi sorabilirsiniz. Kaliteli malzemeler bulunduğu mekânı daha estetik ve şık gösteren en güzel ayrıntıdır.

Raydolap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Raydolap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evinize alacağınız raylı bir dolap sık sık değiştirebileceğiniz bir ürün değildir. Bu sebeple iyice düşünmeli, ince eleyip sık dokumalısınız. İlginizi çeken ürünle ilgili her detayı sorup, bilgi almalısınız. Ve ihtiyacınız doğrultusunda hareket etmelisiniz. Raydolap alırken dikkat edilmesi gerekenlerden bazıları, diğer aile bireylerini de düşünerek daha fazla raflı bir dolap mı olmalı yoksa askı bölümü fazla olan bir dolap mı olmalı buna karar vermelisiniz. Çekmece sayısı kaç tane olsa size yeter bunu düşünmelisiniz. Baktığınız firmanın referanslarını ve güvenilirliğini sorgulayın, satış sonrası servis hizmetleri yeterlimi öğrenin ve garanti belgesini isteyin. Çünkü hareket halinde olan sistemi nedeni ile belli bir süre sonra raylarında sorun olursa eğer firmanın desteği gerekecektir.

Artdolap, her geçen gün büyüyen ve müşteri potansiyelini arttıran bir firmadır. Tüketicinin ihtiyaçlarına ve zevkine uygun, istenilen ölçü ve geniş renk alternatifleri ile üstün kalite anlayışıyla üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti öncelikli gelir. İstenilen yere uygun ölçülerde hatasız ürünler yapmaları ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlamışlardır. Evimizin önemli bir bölümünü dolaplar kaplamaktadır. Eski sistem açılır kapanır kapaklı dolaplar işimizi daha da zorlaştırıyor. Mevcutta zaten dar olan kullanılabilir alanlarımızı daha da kısıtlıyorlar. Bazen hareket edebileceğimiz yer kalmadığının farkına varıyoruz. Bu sebeple de açılır kapanır kapaklı dolaplar ile raylı dolapları kıyaslayınca, rayları sayesinde dar alanlarda yerden tasarruf etmenizi sağladığı daha kullanışlı olduğu için tercih sebebimiz olmaktadır. Görsel olarak ise kesinlikle daha şıktır. Aynı zamanda aynalı, desenli veya sade kapaklı seçenekleri bulunmaktadır. Evinize hangi model uygun kombin olabilecek ise onu seçebilirsiniz.

Diğer firmalardan en büyük farkı ise, müşterilerine sunduğu ürünlerin hepsi için 10 yıl garanti ayrıcalığıdır. Herhangi bir oluşacak sorunda firma çalışanlarınca garanti hizmeti sağlanmaktadır. Firmanın ürünlerinde kullandıkları malzemelerin kalitesine olan güvenleri kullanıcılarında güvenini sağlamaktadır. Bu güvenle birlikte evde oturduğunuz yerden artdolap.com sitesine göz atarak istediğiniz raylı dolabı seçip, istediğiniz yerin ölçülerine göre siparişinizi verebilirsiniz. Veya bulunduğunuz yerde yerel mağazası mevcutsa eğer yerinden görüp, kararınızı pekiştirerek satın alabilirsiniz.

 

Salon Takımları ve Dolapları

Salon Takımları ve Dolapları

Günümüzde insanlar eşya alırken ilk önce oturacakları alanı ve eşyalarını koyacakları dolapları göz önünde bulundurarak binlerce model salon takımları ve dolapları arasından kendine uygun olanları tercih ederler. Salon takımı alırken öncelikleri bütçe olsa da ev ile uyumu göz önünde bulundururlar. Salonun büyüklüğü, duvar kâğıdı ve parke renkleri salon takımı alırken ilk düşünülen ve ilk karşılaştırılan özellikler olur. Salon metrekareniz büyük ise açık tonlar ve ufak salon takımları düşünebilirsiniz. Açık renkler her zaman genişlik ve derinlik katacaktır. Küçük salonlar için bir diğer öneri ise aynalı takımları tercih etmektir. Ayna evi genişleterek sizlere huzur verir. Geniş salonlar için tercih edilecek renkler daha koyu renkler olabilir.

Yeni bir ev almaya ya da evinizdeki eşyaları değiştirmeye karar verdiğinizde aklınızdaki tasarımı hayal ettiğiniz gibi sizlere yansıtan artdolap sayesinde hayaller gerçek olur. Evinize farklı bir hava getirmek için artdolap ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Salon takımları, dolaplar ve raydolap alanında uzmanlığını konuşturan sistemleri ile sizlerde zevkinize ve bütçenize uygun eşyalar satın alabileceksiniz. Her türlü ev eşyasını kolaylıkla bulabilecek ve örneklerden faydalanarak güzel bir tasarım ile evinizi yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Bir evi ev yapan içindeki kişiler ve eşyalardır. Eşyalar zevkinizi yansıtmıyor ve sizi mutlu etmiyorsa harekete geçip tasarım eşyalarla değiştirmek sizin elinizde.

Yıllardır bu alanda hizmet veren sayılı firmalar arasında olan artdolap.com ile hayalleriniz gerçek oluyor. İstediğiniz eşyayı, istediğiniz renkte ve özellikte sipariş vererek evinizi baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Kaliteli ürünler üreterek müşterisini memnun etmeyi başaran artdolaptan aldığınız ürünler 10 yıl garanti ile ürünlerine sonsuz olarak güvenmektedir. Uzman kadrosuyla ve çalışanların deneyimleriyle üretilen her parçaya büyük önem verilerek özen gösterilir. Yaşam alanlarınızda artdolap farkı görmek için yapmanız gereken tek şey resmi web sitesini ziyaret etmektir. Sitede yer alan modelleri inceledikten sonra sizlere uygun olan takımları ve dolapları sipariş vermek için firma ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde eşyalarınıza kavuşabilir ve garantilerini onaylatarak sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

Mobilya Aksesuarları

Dolap ve  Mobilya aksesuarları hakkında bir arayıştaysanız yazımı okumanızı ve önerilerimi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Mobilya aksesuarı denilince herkesin aklına ilk gelen şey dolap içinde kullanılan ve düzeni sağlayan parçalar olur. Dolap içinde kullanıldığında düzeni sağlatarak hem yerden hem de zamandan tasarruf sağlayarak sizlere sevdiklerinizle daha fazla geçirmeniz için olanak sağlar. Dolap içinde katla ya da düzenle uğraşacağınız vakti sevdiklerinize ayırarak daha mutlu olabilirsiniz. Dolap içi aksesuarları içeriği ise şu şekildedir; Kravatlık, pantolonluk, ayakkabılık, portatif askılı, raylı sepetler ve kemerlik aksesuarları ile yer sıkışıklığı ve düzensizlik yaşamadan giysilerinizi, eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceksiniz. Firmamız artdolap.com’da tüm bu ayrıntıları bir arada olacak şekilde dolap aksesuarları sizlere verilir, montajı yapılır.

Dolap için aksesuarları kadar mobilya aksesuarları da araştırılmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle otel odaları, pansiyonlar için tercih edilen mobilya aksesuarlarına artdolap firması ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü mobilya aksesuarlarına güvenilir bir şekilde artdolap farkı ile ulaşabilirsiniz. Menteşeler, kapı kapatıcılar, dolaplar için yavaşlatıcılı kayar kapı donanımları, kapı altı giyotinleri, kapı dürbünleri, durdurucu, gardırop içi aksesuarları, kasalar ve mini barlar gibi tüm aksesuarlara rahatlıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlandırmalar ile satın alabilirsiniz. Ayrıca artdolaptan alacağınız tüm eşyalar 10 yıl garanti ile sizlere güven sunar. Müşteri temsilcilerinden, montajcılara kadar sizlere güler yüzlü bir hizmet sunan çalışanlar ile firmadan alışveriş yaptığınıza son derece memnun olacak, firmadan mutlu ayrılacaksınız.

Eğer kaliteli ve garantili mobilyalar, dolaplar, aksesuarlar ve en önemlisi raydolaplardan herhangi birini ya da birilerini satın almak isterseniz tek tık ile artdolap.com internet sitesine ulaşarak firma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunma garantisi veren artdolap referansları ve deneyimleri ile doğru yerde olduğunuzu hatırlatacaktır. Aklınıza gelen her türlü mobilya ve dolap sistemlerine ulaşarak tek tık ile sipariş verebilirsiniz. Ürününüz adresinize kadar teslim edilerek montajı sorunsuz bir şekilde tamamlanır. 1991 yılından bu yana başarılarıyla adından söz ettiren artdolap firmasına sizlerde sonsuz güven duyabilir ve dilediğiniz siparişinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Genç Odası Takımları ve Dolapları

Tüm evlerin kendilerine özel ölçü ve ebatları bulunmaktadır. Kiralanan ya da satın alınan evlerde küçük olan odalar ne yazık ki zor dekore edilmektedir. Hayallerinde yaşattıkları eşyaları evlerine bir türlü sığdıramayanlar aynı modellerdeki TV ünitelerini, dolapları ve diğer eşyaları işinde deneyimli olan kişilere yaptırmayı tercih etmektedirler. Anne ve babaların akıllarında olan genç odası takımları ve dolapları elbette farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Evlerinde en özel bölüm olan bu odaların görsel olarak şık olmasının yanı sıra fonksiyonlu olup gençlerin odalarının her bir alanlarını rahatça kullanmalarını istemektedirler. Ülkemizde bu konuda en iyi şekilde çalışan, müşteri memnuniyetine önem veren isimler bulunmaktadır. Müşterilerinin fikirlerine saygı duyan isimler onların hayallerindeki eşyaları birebir hazırlayarak kullanmalarını sağlamaktadırlar.

Mağaza mağaza dolaşan odalarındaki dağınıklığı içerisine sığdıracak dolaplar arayanlar birçok kez hazır modelleri beğenmemektedirler. Kimi zaman dolapların yeterli çekmecelere sahip olmaması, kimi zaman renklerinin istedikleri gibi olmaması, kalitesi, fiyatı derken bir türlü alınacak dolaba karara verememektedirler. Uzun yıllardan beri mağazalardaki ürünleri kullanmayı istemeyen ve kendi tasarlayacakları dolapları evlerinde görmek isteyenlerin imdadına yetişen artdolap en şahane tasarımlara sahip dolapları hazırlamaktadır. Dolapları hazırlayacak olan kişiler ile irtibata geçildikten sonra ekip eve gelerek dolapların kullanılacağı mekânları ölçüp sizlerin dolaptan neler beklediğinizi isteklerinizin tam anlamı ile neler olduğunu öğrenmektedir. Sonrasında ofislerinde sizleri misafir ederek dolabınızı birlikte öncelikli olarak bilgisayar ortamında hazırlayarak sizlere özenle ve dikkatle sunmaktadır.

Kalitesine güvenene, müşterilerini memnun eden ve onlara hiçbir şekilde mağdur etmeyen artdolap.com fiyat teklifleriyle de müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır. Sahip olduğu sayfa üzerinde daha önce hazırlamış olduğu dolapları da paylaşmakta olup yeni müşterilerinin fikir sahibi olmasını sağlamaktadır. Portmanto, yatak odası dolapları, genç odası dolapları, çalışma odasında kullanılacak dolap ve masalar için bu özel hizmetten faydalanabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen mobilyaların her biri özenle çalışan ustalar tarafından ev ya da iş yerlerine monte edilmektedir. Kurulumları gerçekleştirilen tüm mobilyalara da 10 yıl garanti verilmekte ve bu sayede üretici firmanın ürünlerine ne kadar güvendiğini göstermektedir.

Genç Odalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir evin olmazsa olmazı yavrularınızın ya da akrabalarınızın kaldığı genç odalarıdır ve  Genç Odalarında dikkat edilmesi gerekenler sizleri zorlasa da gençleri çok mutlu edecektir. Onlar için hazırlamış olduğunuz odalarda her ayrıntıyı düşünerek gençleri rahat ettirdiğinizde ve ihtiyacı olan eşyaları odasında gördüğünde sizlere istediğiniz her konuda olumlu cevaplar verebilirler. Onların istedikleri gibi bir odaları olduklarında daha mutlu olur ve derslerinde, hayatında istediğiniz başarıyı kendi istekleriyle yakalayabilmeleri kolaylaşır. Kendilerini ifade eden genç odaları ile özgüvenleri gelişerek hayattan zevk almaya başlarlar. Genç odalarında tercih edeceğiniz dolap sistemleri ise hem yer tasarrufu sağlamalı hem de odaya uygun şıklıkta, özellikte olmalıdır. Seçeceğiniz dolap sistemi ile genç odalarında düzen yakalayabilir ve eşyaların ortalıkta olmasından şikâyetçi iseniz bu sorunun dolap ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Piyasada ki genç odalarının en büyük sorunu yataklarının ve masalarının çok büyük yer kaplayıp dolap için aynı önem verilmemesidir. Büyük dolaplı genç odaları ise çoğunlukla yer sorunundan dolayı tercih edilmemektedir. Hal böyle olunca artdolap tasarımcıları gençler için çok özel tasarımlarla, bol yer kapasitesiyle raydolapları üretmiştir. Genç odaları için tercih edeceğiniz raydolap sayesinde kapaklı dolapların fazla yer kaplamasından kurtulacaksınız. Eski dolaplara oranla daha az yer kaplayarak sizlere daha fazla dolap bölmesi ve alanı sağlayan dolap sistemleri sayesinde gençlerin kıyafetlerini tıka basa dolaplarda yer kalmadan doldurmanıza gerek kalmayacak. Çünkü raydolap çoklu bölmeleri ve çekmeceleriyle bütün eşyaları rahatlıkla saklayabilecek.

Genç odaları için yer tasarruflu bir arayıştaysanız artdolap.com koleksiyonundan yeni genç odası takımları ve dolaplarıyla bu arayışınızı olumlu bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Artdolap sitesinden tercih ettiğiniz ürünler 10 yıl garantilidir. Evet, yanlış duymanız! Ürettiği her ürüne son derece güvenen ve asla kalitesiz malzeme kullanmayan artdolap üreticileri sizlere 10 yıl garanti fırsatı vererek üretimden ve ürünle ilgili tüm mesuliyeti kabul eder. Herhangi bir sorunda artdolap ile iletişime geçerek ustalarından faydalanabilirsiniz. Tamir edilmesi gereken eşyalarınızda eğer adreste tamiri mümkün ise ustalar adresinize kadar ulaşarak tüm sorunlarınızı giderir.

Unutmayın, çocuğunuzun ve evinizin odalarını dizayn etme sürecinizde artdolap hep yanınızda.

Çok Fonksiyonlu Dolaplar

Mutfakta, antrede, yatak odalarında, genç odalarında, giyim odalarında kısacası ev ve iş yerlerinin birçok bölümünde çok fonksiyonlu dolaplar kullanılmaktadır. Mekânlardaki eşyaları içerisine koyarak belirli bir düzene sahip olmamızı sağlayan dolapların renklerinde ve modellerinde farklılık olduğu gibi ölçülerinde de farklılıklar olmaktadır. Kullanılacakları alanların ölçülerine uygun şekilde tercih edilmekte olan dolaplar şimdilerde özel olarak tasarlanarak hazırlanmaktadır. Mağazalardaki hazır ürünleri beğenmeyen ya da yeterli bulmayanlar bu konuda yıllardır hizmet veren ve en iyi ürünleri müşterilerine sunan isim ile çalışmaktadırlar. Tecrübe sahibi mimarlar ile yapılan görüşmelerin ardından dolapların kullanılacağı mekânlar incelenmekte olup, sonrasında ölçüler alınıp, istenilen çekmecelerin, bölmelerin ufak bir çizimi yapılmaktadır.

Kimi zaman metrekareleri küçük olan evlerde eşya dizilimi yapmak fazlası ile zor olmaktadır. Beğenilen tüm eşyaların ebat olarak biraz büyük olması ve odalara bir türlü sığdırılamaması can sıkmaktadır. Kolay kurulan, temizliği sorun olmayan, içerik olan kullanışlı olan eşyalar her daim öncelikli olarak ilk tercih olmaktadır. Dar mekânları ferahlatmak için özel tasarlanmış eşyaların üretimlerini gerçekleştiren artdolap kendisine gelen tüm müşterilerini büyük bir dikkatle dinlemektedir. Sonrasında onların fikirlerinden yola çıkarak isteklerini karşılayacak kafalarında tasarladıkları dolapların çizimlerini yapmaktadırlar. Bilgisayar üzerinde çizimleri hazırlanmış olan dolaplar kullanacak olan kişilere sunulmakta ve herhangi bir düzeltme yapılması gerekiyorsa yapılarak ürünler hazırlanmaya başlanmaktadır.

İsteğe göre hazırlanmakta olan dolapların fiyatları da kullanılacak olan malzeme ve işçiliğe göre belirlenmektedir. Bu sayede sunulan hizmete uygun şekilde ödemeler yapan dolap sahipleri mağazalardan daha yüksek meblağlara alacakları dolaplara uygun fiyatlara sahip olmaktadırlar. Müşterilerinin memnun olması için elinden geleni yapan artdolap.com ürünlerin montajlarını da yapmakta ve kalitelerine güvendiği dolaplara 10 yıl garanti vermektedir. Dolaplar ile ilgili bir problem yaşandığında da kullanıcıların üretici firma ile hemen irtibata geçmesi ile ustalar adreslere gelerek sorunu hemen çözmektedirler. Ülkemizin her köşesine hizmet sunan ve kendisinden her daim en iyi şekilde bahsedilmesini sağlayan üretici firma çok uzun yıllar daha ilk günkü kalitesinden ödün vermeden üretimlerine devam etmeyi arzu etmektedir.

Siz de artdolap’ın mutlu müşterileri arasında yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Hayalinizdeki evin altına birlikte imza atalım.

Neden Raydolap?

Son zamanlarda dolap sektöründe çığır açan ve herkes tarafından kullanılan raydolaplar, standart dolap kullanıcılarının akıllarına Neden raydolap kullanmalıyım? sorusunu getirmektedir. Ofiste ya da ev için tercih edeceğiniz dolap sistemlerinin mutlaka raydolap sistemli olmasına dikkat etmelisiniz. Dolaplarınız giysileriniz ve ayakkabılarınız için düzenleyici özelliktedir. Sizler standart dolap seçimleri ile maalesef giysilerinizi ya da ofis eşyalarınızı dolap içine sığdıramazsınız. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın dolabınız yalnızca 1 ya da 2 gün düzenli olacak ve sonra yeniden eski haline dönecektir. Raydolap tercihinizde bu durumu asla yaşamadan dolap aksesuarları ile dolabınızı düzenli bir hale getirebilirsiniz. Eşyalarınız ve giysileriniz için bol bol çekmece ve bolca dolap bölmesi sayesinde hiçbir zaman karmaşıklık ile karşılaşıp moralinizin bozulmasına izin vermezsiniz.

Hayallerinizde ki raydolabı tasarım aşamasında bile sizlerle iletişimde olan artdolap sayesinde ulaşabilirsiniz. Eviniz için tercih edeceğiniz raydolap sayesinde eviniz büyük de olsa küçük de olsa kolaylıkla her alana özel ebat tasarımları ile uyan ardolap modelleri sizleri bekliyor. İhtiyacınıza yönelik tasarımları raydolap tasarımcılarıyla ile konuşabilir ve giyim alışkanlığınıza göre öncelikli olan giysileri ön planda tutan bir dolap dizayn ettirebilirsiniz. Piyasada söz sahibi olan artdolap markası ve artdolap güvencesi ile kaliteli yıllarca kullanabileceğiniz dolabınıza kavuşabilirsiniz. Dolapları ev ve ofis ortamları için hazırlanarak müşterisine sunulmaktadır. Çok kısa bir süre içinde kendi atölyelerinde hazırlanan raydolap sistemlerine yalnızca artdolap ile ulaşabilirsiniz.

Dolap tasarımından dolap içi aksesuarlarına kadar her aşamada sizleri bilgilendiren güvenilir bir firma arıyorsanız sizler için çok iyi bir önerim olacak. İnternet ortamı olan her akıllı teknolojik ürününüz ile artdolap.com adresinize hemen ulaşabilirsiniz. Firma ile iletişime geçtikten sonra evinizin ölçülerini sizden eksiksiz bir şekilde alarak bilgisayar programları ile örnek ve sizin zevkine uygun tasarımlarla karar vermeniz kolaylaştırılıyor. Dolabı satın almadan önce evinizde ya da kullanacağınız ortamda nasıl gözüktüğüne bakarak doğru bir karar vermiş olursunuz. Bu sistem sayesinde tam olarak neye ve ne kadar para ödeyeceğinize dolap üretiminden önce öğrenebilir bütçenizi ayarlayabilirsiniz.

Unutmayın, dolap satın alma sürecinizde artdolap hep yanınızda.